Бивши кметове на Община Баните
Райчо Стоянов Данаилов
Кмет на община Баните от 18 ноември 1987г. до 05 юли 1991г.
и от 26 октомври 2003г. до 10 ноември 2015г.
   
   
   
Димитър Стоев Славчев
Кмет на община Баните от 23 октомври 1999г. до 25 октомври 2003г.
   
   
   
 
Бойко Минчев Ешпеков
Кмет на община Баните от 29 октомври 1995г. до 22 октомври 1999г.
   
   
   
Росен Велинов Деянов
Кмет на община Баните от 13 октомври 1991г. до 28 октомври 1995г.
   
   
   
Валентин Радев Златанов
Кмет на община Баните от 04 април 1979г. до 17 ноември 1987г.
   
   
   
Димитър Тодоров Дойновски
Кмет на община Баните от 15 януари 1966г. до 03 април 1979г. Бил е първия кмет на община Баните в периода от 01 януари 1951г. до 31 май 1951г.
   
   
   
Емил Чавдаров Бърчинков
Кмет на община Баните от 01 юли 1959г. до 14 януари 1966г.
   
   
   
Михаил Велков Дончев
Кмет на община Баните от 01 декември 1958г. до 30 юни 1959г.
   
   
   
Бойчо Борисов Дончев
Кмет на община Баните от 01 януари 1953г. до 30 ноември 1958г.
   
   
   
Фимия Николова Драгнева
Кмет на община Баните от 01 март 1952г. до 31 декември 1952г.
   
   
   

Здравко Ангелов Ешпеков
Кмет на община Баните от 01 юни 1951г. до 28 февруари 1952г.